Yatağan’da parti başkanları birlik ve beraberlik içindeler

Bu haber 30 Aralık 2015 - 22:51 'de eklendi ve 586 kez görüntülendi.

Yatağan'da parti başkanları birlik ve beraberlik içindeler (1)Yatağan’da değişik partilerin başkanları ve yöneticileri kendi aralarında anlaşıp birlik ve beraberlik içinde olmak için anlaştılar.
Hüseyin Kocabıyık
Yatağan’da değişik partilerin başkanları ve yöneticileri kendi aralarında anlaşıp birlik ve beraberlik içinde olmak için anlaştılar.
Anlaşmaya varan parti başkanları birbirlerine kırıcı konuşmalar yapmadıklarını bundan böyle de aynı görüşte hareket edeceklerini söylediler. Ak Parti İlçe Başkanı Ali Tekin, CHP İlçe Başkanı Kamil Genek, MHP İlçe Başkanı Serkan Uzun, geçtiğimiz günlerde bir araya gelip önceki yıllarda olduğu gibi yine onur kırıcı sözler söylenmemesi için anlaştılar. İlçe Başkanlarının bu konuşmaları ilçe genelinde partililer arasında memnunluk yarattı.
Neler söylediler
Ak Parti İlçe Başkanı Ali Tekin, “Bizim ilçemizde bu tür çirkinlikler olmamıştır ve yine olmaz” derken, CHP İlçe Başkanı Kamil Genek ise, “Şimdiye kadar hiçbir parti başkanı ve yöneticilerle birbirimize karşı ağır sözler söylemedik. Yine de bu güzellikler devam edecektir” diye konuştu. MHP İlçe Başkanı Serkan Uzun ise, “Her ilçenin parti başkanları Yatağan İlçe Başkanlarından örnek almalı. Bizler parti başkanları olarak ilçemizde birlik ve beraberlik içindeyiz” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.