Yatağan’da ev yangını

Bu haber 29 Ocak 2014 - 20:02 'de eklendi ve 662 kez görüntülendi.

yataganevyangin646619665Yatağan’a bağlı Mesken köyünde meydana gelen ve çıkış nedeni henüz belirlenemeyen yangında bir ev kısmen yanarken, evde büyük miktarda maddi zarar meydana geldi.
Haber Merkezi
Yatağan’da Mesken Köyü Yayla Mahallesi’ndeki Yasin Uysal’a ait evde çıkan yangında ev kısmen yandı. İşletmecisi olduğu köy kahvesinin arkasında bulunan evin yandığını komşularından öğrenen Uysal, köylülerle birlikte yangına ilk müdahaleyi yaparken olay yerine Yatağan Belediyesi İtfaiye ekipleri ve Kavaklıdere Orman İşletme Müdürlüğü arazözleri sevk edildi.
Uysal’ın eşi ve çocuklarının komşularda olması nedeniyle olası bir yaralanma veya can kaybı yaşanmazken, Orman İşletme Müdürlüğü’nden gelen arasözün arızalı olması nedeniyle yangına müdahale edemediği öğrenildi. Yatağan Belediyesi İtfaiye ekipleri ilk müdahaleyi yaparak yangının evin tamamında etkili olmasını engelledi.
Uysal’a ait evin kiler kısmında bulunan zeytinyağı, buğday ve kesim motoru gibi malzemelerinde zarar görerek kullanılamaz hale geldiği öğrenildi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.