Yatağan’da DP rüzgarı

Bu haber 18 Mart 2019 - 2:46 'de eklendi ve 720 kez görüntülendi.

DP Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ve Yatağan Belediye Başkan Adayı, Yatağanlılara hizmet için seçimi beklemeyerek vatandaşların taleplerini yerine getirmeye başladı. DP Yatağan Belediye Başkan Adayı Mehmet Serhat Serdaroğlu gittiği mahallelerde de verdiği sözleri seçim süresi bitmeden tamamlaması seçmenin takdirini topladı.

Hüseyin Kocabıyık

Demokrat Parti Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Kocadon ve Yatağan Belediye Başkan Adayı Mehmet Serhat Serdaroğlu, seçim çalışmaları kapsamında vatandaşlarla bir araya geliyor.

Kırsal mahallelerdeki vatandaşları ziyaret eden DP’liler, vatandaşların taleplerini yerine getirmek için seçimi beklemiyor.

Gittikleri mahallelerde vatandaşların durak ve çocuk parkı taleplerini iletmesi üzerine harekete geçen Kocadon ve Serdaroğlu, talepleri birer birer yerine getiriyor.

Serdaroğlu, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Kavak, Bozarmut, Madenler, Deştin, Bozüyük ve birçok mahallemizden özellikle bu yağışlı havalarda çok ihtiyaç olan durak talebi geldi. Biz de harekete geçerek bu mahallelerimizin önemli bir ihtiyacı olan durakları teslim ettik. Ayrıca gittiğimiz mahallelerde vatandaşlarımız çocuk parkı talebinde bulunuyorlardı. Bunu da üzerimize vazife olarak aldık ve ihtiyaçları giderdik. İnşallah 31 Mart akşamından sonra da Muğlamıza ve Yatağanımıza en iyi hizmeti vereceğiz” diye konuştu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.