Yatağan’da davullu zurnalı basın açıklaması

Bu haber 12 Mart 2015 - 0:04 'de eklendi ve 683 kez görüntülendi.

yuatagannnYatağan’da CHP milletvekili aday adaylarının çoğu CHP İlçe binasına gelip basın açıklaması yapıp milletvekili aday adayı olduklarını açıkladılar.

Hüseyin Kocabıyık

Yatağan CHP İlçe binasında basın açıklaması yapan milletvekili aday adayları arasında Av.Yamaç Kaya, Suat Esin, Togay Kömür, Tufan Erkan Yakar, Prof.Dr. Nurettin Demir, Av. Akın Üstündağ yapmış oldukları konuşmalarla CHP’lileri coşturdular. Yapılan toplantıda Belediye Başkanı Hasan Haşmet Işık, CHP İlçe Başkanı Kamil Genek, Eski İl Genel Meclisi Başkanı Cemal Gürpınar toplulukta hazır bulundu. Davul zurnalar eşliğinde gerçekleşen basın açıklamaları ise İlçede ilk kez gerçekleşti.

Milletvekili aday adayları partililerle sohbet edip iktidara gelmeleri için ellerinden gelen gayretleri göstereceklerini dile getirdiler. CHP ilçe binasında konuşmacıların hepsi de birbirinden güzel sözler söylerken Av. Yamaç Kayan’nın AKP iktidarından hesap sormak için milletvekili aday adayı olduğunu, iktidara geldiklerinde de Ak Parti iktidarından tek tek hesap sorulacağını belirtti. Diğer konuşmacı Togay Kömür ise gençliğin verdiği heyecanla bir hayli güzel konuşmalar yapıp alkış aldı. Prof. Dr. Nurettin Demir’de herkesim tarafından tanındığı için kendisine ilginin en büyüğü gösterildi. Suat Esin, Togay Kömür, Tufan Erkan Yakar’ın konuşmaları da anlamlı konuşmalardı. Böylelikle CHP parti binası önünde güzel bir basın açıklaması yapıldı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.