Yatağan’a ‘Botanik’ çay bahçesi

Bu haber 18 Nisan 2016 - 23:07 'de eklendi ve 721 kez görüntülendi.

DSC_9928Yatağan’da faaliyet gösteren Akyol Çiçekçilik Botanik Çay Bahçesi, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için yenilendi.

Berna Uçar

Yatağan’da faaliyet gösteren Akyol Çiçekçilik Botanik Çay Bahçesi, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için yenilendi.

İnönü Bulvarı Yatağan Jandarma Bölük Komutanlığı karşısında faaliyetini sürdüren Akyol Çiçekçilik Botanik Çay Bahçesi, hizmet kalitesini ve müşteri kapasitesini artırabilmek için çay bahçesinde yenileme çalışması gerçekleştirdi. Çalışmaların tamamlanmasıyla birlikte davetlilerin katılımıyla açılış töreni düzenlendi. Düzenlenen törene, Yatağan Belediye Başkanı Hasan Haşmet Işık, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.

Açılışa katılan konukları yöresel kıyafetlerle karşılayan çay bahçesinin işletmecisi Aylin Akyol, müşterilerine en iyi hizmeti vermek için ellerinden gelen gayreti gösterdiklerini söyledi. Akyol, çay bahçelerine gelen müşterilere köy kahvaltısı, köfte ve kokoreçlerini tavsiye etti.

Açılış kurdelesini, AK Parti İlçe Başkanı Ali Tekin, CHP İlçe Başkanı Kamil Genek ve işadamı Turgut Avcı ile birlikte kesen Başkan Işık, Yatağan’ın buna benzer işletmelere ihtiyaç duyduğunu belirterek, işletmenin işletmecilerine ve Yatağan’a hayırlı olmasını diledi.

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.