Yatağan ve Muğla’nın Gururu Olan Çöllüoğlu Ailesi « Hamle Gazetesi

Yatağan ve Muğla’nın Gururu Olan Çöllüoğlu Ailesi

Bu haber 04 Temmuz 2019 - 1:01 'de eklendi ve 1.694 kez görüntülendi.
Hüseyin Kocabıyıkhuseyinkocabiyik@hamlegazetesi.com.tr
Gölge Adam

Hüseyin Kocabıyık

Sevgili okurlarım Yatağan’ın saygın ailelerinden olan Emekli Ziraat Bankası Müdürü Mehmet Çöllüoğlu ve eşi Emekli lise öğretmeni Şaziye Çöllüoğlu’nun biricik evlatları Yatağan’ın gururu oldular. Mehmet Bey’in evlatları olan Barış Çöllüoğlu bugün İstanbul’da beyin cerrahi olarak çalışmakta ve bugün yapmış olduğu başarılı ameliyatları ile de kendisini ispatlayan bir hekim Dr. Barış Çöllüoğlu adını kısa bir sürede olsa çoğu yere duyurup popüler bir beyin cerrahı olarak anılmakta.

Sevgili okurlarım beyin cerrahı Dr. Barış Çöllüoğlu aynı zamanda da yapmış olduğu başarılı teşhisleri ve ameliyatları ile de Muğla halkının gurur kaynağı oldu. Muğla ve ilçelerinden İstanbul’a giden çok sayıda hastanın Sayın Çöllüoğlu’na öve öve göklere çıkarmaktalar. Bizde bir Muğlalı ve Yatağanlı olmaktan da kendisinden gurur duyduğumuzu söyleyebilirim. Dr. Barış Bey başarılı bir hekimliğinin yanı sıra sosyal yönlülüğü ile de tanınır. Aynı zamanda da ailesine çok önem verdiği de dile getirilir Muğla halkının gurur duyduğu Yatağanlı Beyin Cerrahı Doktor Barış Çöllüoğlu sevgili okurlarım.

  1. ÇAĞDAŞ ÇÖLLÜOĞLU

Sevgili okurlarım Emekli Ziraat Bankası Müdürü Mehmet Çöllüoğlu ve eşi Şaziye Çöllüoğlu’nun diğer oğlu İzmir’de Özel Hastane’de Kadın Doğum mütehassısı Dr. Çağdaş Çöllüoğlu ile de bir şeyler dile getirmek istiyorum. Barış Bey aynı Beyin Cerrahı Doktoru olan Barış Çöllüoğlu gibi başarılı teşhis ve ameliyatları ile de adını güzelliklerle andırmasını bildi. Çok sayıda hastası ve hasta yakınları Dr. Çağdaş Çöllüoğlu’nun başarılı teşhisleri ve güler yüzlülüğünü hiçbir zaman unutamayız dile getiriyorlar.

Sevgili okurlarım Dr. Çağdaş Çöllüoğlu başarılı bir hekimliğinin yanı sıra sevecen bir isim olarak anılmakta. O da tıpkı ağabeyi gibi başarıdan başarıya gitmekte. Bizlerde Muğlalı olarak Dr. Çağdaş Çöllüoğlu’ndan gurur duymaktayız. Son söz olarak Çöllüoğlu Ailesi oğulları olan Dr. Barış Çöllüoğlu ve kardeşi Dr. Çağdaş Çöllüoğlu’ndan gurur duymaktayız sevgili okurlarım.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

1 ADET YORUM YAPILDI
MEHMET HİLMİ KURAN 04 Temmuz 2019 / 08:42

BARIŞ BEYİN EŞİ PINAR HANIMIN AKRABASI OLARAK BİZLERDE GURUR DUYUYORUZ BAŞARILARININ DEVAMINI DİLERİZ