Yatağan Sanayi’nin Dev İşadamı Kazım Meşealan

Bu haber 22 Şubat 2018 - 0:19 'de eklendi ve 2.204 kez görüntülendi.
Hüseyin Kocabıyıkhuseyinkocabiyik@hamlegazetesi.com.tr
Gölge Adam

Hüseyin Kocabıyık

Sevgili okurlarım, Yatağan Sanayi Sitesi’nde dev bir kuruluşun sahibi olan işadamı Kazım Meşealan işyerinde yapmış olduğu yeniliklerle adını tüm Muğla ilinde duyurmaya başladı. İşadamı Kazım Meşealan bir köylü çocuğu olmasına rağmen Meşealan Ticaret adına ilçeye güzellikler getirip aile eşrafı ile gece gündüz var gücü ile çalışıp her kesim tarafından takdirle karşılanmakta.

Sevgili okurlarım, Yatağan Sanayi Sitesi’nde büyük bir işyeri olan onlarca çalışan işçisini sevip sadığı bir işadamı olarak anılıp işyeri adına ne yapılması gerekiyorsa yerine getirmekte olduğu da söyleniyor Meşealan Ticaret’in patronu Kazım Meşealan. Bu işyerinin bu kadar büyümesinin nedeni ise işyeri sahibi Meşealan Ticaret’in patronu Kazım Meşealan’ın yanında çalışan personeline gelen müşterilerine güler yüzlülükle karşılayıp alışveriş etmeniz önemli değil. Önemli olan müşterilerin memnuniyetidir. Öncelikle sevgi ve saygı olmalıdır. Nasıl ben tüm alışverişleri için gelen müşterilere nasıl ilgi gösteriyorsam sizlerde aynısını göstermelisiniz diye konuşan işadamı Kazım Meşealan sözlerini şöyle devam ettirdi: Bu işyerini küçük bir işyeri olarak açmıştık. Ailecek var gücümüzle gece gündüz demeden çalıştık ve bu vesile ile de bugünlere geldik. Bunun altında başta samimiyet ve güler yüzlülük gelmektedir dedi.

Sevgili okurlarım, Yatağan Sanayi Sitesi’ndeki Meşealan Ticaret’te aklınıza ne gelirse gelsin her türlü tarım aletleri bulunduğu gibi profil, köse bant, elektrot, serin panel çeşitleri, yeşil kaliteli panel telleri, betapon, NPİ-NPU ve trapez çeşitleri ile başta Yatağan olmak üzere Muğla’nın dört bir yanında kaliteli malları ile satış yaptıkları dile getiriyorlar.

Sevgili okurlarım, bir işyerinin patronu güler yüzlü olursa alışverişleri düzgün olursa personeli ile de diyalogunu sürdürürse gel keyfime gel. İşte Yatağan Sanayi Sitesi’ndeki Meşealan Ticaret’in sahibi Kazım Meşealan gibi gün geçtikçe büyür büyük işadamı olursun. Adını da her yerde güler yüzlülükle andırırsın. Değil mi sevgili işadamı Kazım Meşealan sevgili okurlarım.

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.