Yatağan orman işletme iftarda buluştu

Bu haber 27 Temmuz 2013 - 10:56 'de eklendi ve 1.003 kez görüntülendi.

yataganormanisletme1321346413213Yatağan Orman İşletme Müdürlüğü tarafından düzenlenen iftar yemeğinde Yatağan protokolü ile Orman İşletme personeli bir araya geldi.
Haber Merkezi
Yatağan Orman İşletme Müdürlüğü tarafından düzenlenen iftar yemeğinde Yatağan protokolü ile Orman İşletme personeli bir araya geldi. Yatağan Orman İşletme Müdürü H. Hakan Zeybek ev sahipliğinde düzenlenen iftar yemeğine; Yatağan Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven, Yatağan Garnizon ve Jandarma Komutan Vekili Üsteğmen Zeki Ertüzü, Yatağan Belediye Başkanı Hasan Haşmet Işık, Cumhuriyet Başsavcısı Soner Gül, Emniyet Müdürü Oğuz Kaan Akçal, belde belediye başkanları, GELİ Müessese Müdürü Kenan Emiralioğlu, İlçe Müftüsü Şahabettin Yılmaz, İl Genel Meclis üyeleri, siyasi parti temsilcileri, muhtarlar ve Orman İşletme Personeli katıldı.
Yatağan Orman İşletme Müdürü H. Hakan Zeybek yaptığı açılış konuşmasında; “Yatağan Orman İşletme Müdürlüğü olarak geleneksel hale getirmeye çalıştığımız iftar yemeklerinde buluşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Aramızda değerli idarecilerimizin yanı sıra, muhtarlar ve personelimiz yer alıyor. Aramıza katılan herkese teşekkür ediyoruz. Amacımız mübarek Ramazan ayının getirdiği huzur ortamını hep birlikte yaşayabilmek” ifadelerini kullandı.
Yemekte konuşan İlçe Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven de; “Orman İşletme Müdürlüğümüz yangınlara zamanında müdahale ve diğer çalışmalarıyla dikkat çekiyor. Bunun yanı sıra bu gibi sosyal etkinliklerde de rol almaları sevindirici. Kendilerine teşekkür ediyoruz” dedi.
İlçe Müftüsü Şahabettin Yılmaz’ın dualarıyla gerçekleştirilen iftar yemeği sırasında benzer etkinliklerin devam edebileceği de belirtildi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.