Yatağan Devlet Hastanesi’nin Başarılı Başhekimi Dr. Bülent Gökkuş « Hamle Gazetesi

Yatağan Devlet Hastanesi’nin Başarılı Başhekimi Dr. Bülent Gökkuş

Bu haber 09 Mayıs 2019 - 2:14 'de eklendi ve 1.114 kez görüntülendi.
Hüseyin Kocabıyıkhuseyinkocabiyik@hamlegazetesi.com.tr
Gölge Adam

Hüseyin Kocabıyık

Sevgili okurlarım Yatağan Devlet Hastanesi’nin Başhekimi Dr. Bülent Gökkuş ilçede görev yapmış olduğu günden bu yana hastanedeki başarılı çalışmaları ile hem personelinin hem de Yatağan halkının sevgi ve saygısını kazanmış olan bir Başhekim Dr. Bülent Gökkuş kendi mesleğini başarı ile yürüttüğü gibi hastanenin ne gibi eksiklikleri olup olmadığı bunun yanı sıra hekimleri ile birlikte toplantılar yapıp hastanenin daha verimli olabilmesi için uğraşlar verdiği görülüyor.

Sevgili okurlarım Dr. Bülent Gökkuş doktorların bakmış olduğu hastalarla da yakinen ilgilenmesi ayrı bir güzellik olduğu dile getiriliyor. Yani anlayacağınız eğer anlatabildiysem Sayı Gökkuş başarılı çalışmaları ile Yatağan’da adını güzelliklerle andırmasını biliyor.

Sevgili okurlarım Başhekim’den yine ayrı bir güzellik daha, neydi bu güzellik yeni yapılaşma olan devlet hastanesinin gelişmelerini yakinen ilgilenmesi, her branşta hekim getirilmesi için şimdiden uğraş verdiği gözleniyor. Biz ne söyleyelim böyle başarılı bir Başhekim Bülent Gökkuş’a başarılar dileriz sevgili okurlarım.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.