Yatağan CHP’den birlik beraberlik mesajı « Hamle Gazetesi

Yatağan CHP’den birlik beraberlik mesajı

Bu haber 24 Ocak 2019 - 1:39 'de eklendi ve 571 kez görüntülendi.

Muğla’nın Yatağan ilçesinde CHP’den belediye başkan aday adaylığını açıklayan 7 isim CHP Genel Merkezi tarafından belediye başkanı adayı gösterilen Avukat Halil Arslan’a destek vereceklerini söylediler. CHP Yatağan İlçe binasında bir araya gelen aday adayları yaptıkları açıklamalar ile birlik beraberlik mesajı verdiler.

Hüseyin Kocabıyık

Muğla’nın Yatağan ilçesinde CHP’den belediye başkan aday adaylığını açıklayan 7 isim CHP Genel Merkezi tarafından belediye başkanı adayı gösterilen Avukat Halil Arslan’a destek vereceklerini söylediler.

CHP İlçe Başkanlığı’nda bir araya gelen mevcut Belediye Başkanı Hasan Haşmet Işık ile diğer aday adayları Eyüp Katırcı, Cemal Gürpınar, Ali Akalp, Kemal Özler, Mesut Günay ve Ali Irgat, Belediye Başkan Adayı Avukat Halil Arslan’la bir araya geldi. CHP Yatağan İlçe Başkanı Mehmet Kemiksiz başkanlığında gerçekleşen toplantıda aday adayları Başkan Adayı Halil Arslan’a tam destek verdiler. Toplantıda konuşan aday adayları CHP Genel Merkezi tarafından Yatağan Belediye Başkan Adayı Halil Arslan’ın seçilmesi için gece gündüz demeden seçilmesi için çalışacaklarını söylediler.

Toplantıda konuşan CHP İlçe Başkanı Mehmet Kemiksiz, Yatağan CHP’de birlik ve beraberliğin en üst seviyede olduğunu belirterek bu seçimden de zaferle ayrılacaklarını söyledi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.