Yatağan Belediyesi’nde müdürler değişti « Hamle Gazetesi

Yatağan Belediyesi’nde müdürler değişti

Bu haber 13 Ekim 2014 - 0:32 'de eklendi ve 1.234 kez görüntülendi.

yataganmudurlerYatağan Belediye Başkanı Hasan Haşmet Işık, belediye bünyesi içinde bulunan İmar ve Şehircilik Müdürü İzzet Özler ile Mali Hizmetler Müdürü Kemal Dülger’in belediye başkan yardımcılıklarına atanması sonrası boşalan kadrolara atamaların yapıldığını açıkladı.

Hüseyin Kocabıyık

Yatağan Belediye Başkanı Hasan Haşmet Işık, belediye bünyesi içinde bulunan İmar ve Şehircilik Müdürü İzzet Özler ile Mali Hizmetler Müdürü Kemal Dülger’in belediye başkan yardımcılıklarına atanması sonrası boşalan kadrolara atamaların yapıldığını açıkladı.

Boşalan kadrolara Mimar Meral Aktan İmar ve Şehircilik Müdürlüğü’ne getirilirken, Müdür İshak Kocaosmanoğlu da Mali Hizmetler Müdürlüğü’ne asaleten atandılar. Yapılan bu atamalar belediye personeli tarafından sevinçle karşılandı. Belediye başkan yardımcılıklarına atanan Kemal Dülger ve İzzet Özler’in yerlerine Mali Hizmetler Müdürlüğü’ne İshak Kocaosmanoğlu İmar ve Şehircilik Müdürlüğü’ne atanan Mimar Meral Aktan’a mesai arkadaşları tarafından kutlamaların başladığı görüldü.

Aktan ve Kocaosmanoğlu atamalar karşısında şaşkınlık içinde kaldıklarını ve büyük bir sürprizle karşılaştıklarını belirtirlerken Belediye Başkanı H.Haşmet Işık’a teşekkür ettiler. Yatağan Belediye Başkanı H.Haşmet Işık, “Dört arkadaşımız hak ettikleri yere geldiler. Çalışanlar böyle mükâfatlandırılır. Arkadaşlarıma yeni görev yerlerinde başarılar dilerim” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.