Yatağan Belediye Meclisi toplandı

Bu haber 11 Nisan 2019 - 2:25 'de eklendi ve 344 kez görüntülendi.

31 Mart Yerel Seçimlerinde Yatağan Belediye Meclisi üyeliğine seçilen yeni üyeler, Yatağan Belediye Başkanı Mustafa Toksöz’ün başkanlığında ilk defa toplandı.

Hüseyin Kocabıyık

31 Mart Yerel Seçimlerinde, Yatağan Belediye Meclisi üyeliğine seçilen Mustafa Şahbaz, Remzi Çay, Emre Karaöz, Erbil Özdemir, Sayan Ediz, Abdurrahim Ceylan, İsmail Kaya, Ozan Çetinkaya, Bülent Çolak, Gökçe Yaslan Göka, Doğan Şahin, Alirıza Özer, Gizem Duru Güler ve Nadiye Asu Arda Uysal, Yatağan Belediye Başkanı Mustafa Toksöz’ün başkanlığında ilk defa toplandı.

Toplantının açılış konuşmasını yapan Toksöz, 31 Mart Yerel Seçimlerinin hayırlı olmasını diledi.

Toksöz, yeni meclis üyelerine görevinde başarılar dileyerek, “Allah, 5 yıl boyunca bizim birlikte çalışmamız nasip etti. Yatağan için hep birlikte çalışacağız. Amacımız siyaseti bir yana bırakarak Yatağan’a yapılacaklar konusunda üretken bir meclis olmayı ümit ediyoruz. Yatağan’ın sorunları, sıkıntıları ve dertleriyle ilgili yoğunlaşacağız. Yatağan için yapacağımız çok iş olduğunu görüyoruz. Hep birlikte birlik, beraberlik içerisinde çalışacağımıza inanıyorum. İnşallah hep birlikte başarılı oluruz diyorum” dedi.

Yeni belediye meclisi, ilk toplantısında 10 maddelik gündemi görüştü.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.