Yatağan Belediye Başkanı Yardımcıları Kemal Dülger, İzzet Özler

Bu haber 29 Kasım 2018 - 0:33 'de eklendi ve 1.299 kez görüntülendi.
Hüseyin Kocabıyıkhuseyinkocabiyik@hamlegazetesi.com.tr
Gölge Adam

Hüseyin Kocabıyık

Sevgili okurlarım, Yatağan’ın sevilen ve çalışkan Belediye Başkan yardımcıları Kemal Dülger ve İzzet Özler başarılı çalışmaları ile göz dolduran bürokratlardır. Belediye Başkanı H. Haşmet Işık’ın yardımcıları olarak Teknik ve İdari işleri başarı ile yapmaya çalışıyorlar. Her iki başkan yardımcısı uzun yıllardan bu yana belediyede üst düzey bürokrat olarak çalışmaktalar. Başkan Işık tarafından daha sonra bu görevlerinden alınmışlar Belediye başkan yardımcılıklarına getirilmişler. Sayın Dülger, Sayın Özler belediyedeki bu başarılı çalışmalarının haricinde ilçe genelinde vatandaşlar tarafından sevilen belediye başkan yardımcıları olarak bilinirler.

Sevgili okurlarım, bu ikilinin sevilme nedeni de belediyeye gelen vatandaşlara yakın ilgi gösterip yardımcı olmaya çalışıyorlar. Beeldiye Başkan yardımcıları Kemal Dülger ve İzzet Özler’in bu kadar verimli olmasının altında genç ve dinamik olmaları yatmaktadır. Belediye Başkan Yardımcısı Kemal Dülger belediyenin idari işlerini yapmakta olup diğer belediye başkan yardımcısı İzzet Özler’de teknik işleri yapmakta. Yani anlayacağınız Yatağan Belediyesi’nde bürokratlık işlerde güzelliklerle tam gaz devam ettiği dile getiriliyor.

Sevgili okurlarım, Belediye Başkanı H. Haşmet Işık’da Sayın Özler be Dülger’e tam yetkiler verdiği için kendisinin belediyede bulunmadığı günlerde tam yetkili olarak çalışmalarını sürdürmekteler. Hal böyle olunca Yatağan Belediyesi içerisinde şimdiye kadar herhangi bir sorun olmadığı da Başkan Işık tarafından da dile getirilmekte. Yatağan Belediye başkanı H. Haşmet Işık yapmış olduğu konuşmasında: Belediye Başkan yardımcılarımdan çok memnunum. Çünkü kendileri yoğun bir çalışma içinde özveri ile belediye adına güzel çalışmaları oluyor. Belediye Başkan yardımcıları İzzet Özler ve Kemal Dülger’den memnuniyetimi belirtmek istiyorum dedi sevgili okurlarım.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

1 ADET YORUM YAPILDI
hidayet öztürk 25 Aralık 2018 / 13:29

Vakti zamanında İzzet Özler için “İtfaiye erinden fen işleri müdürü, başkan yardımcısı mı olur” diye yazı yazmıştı.
Gerçekten komik bir yazı…
😀