Yatağan Ak Parti görkemli bir iftar yemeği verdi « Hamle Gazetesi

Yatağan Ak Parti görkemli bir iftar yemeği verdi

Bu haber 29 Haziran 2016 - 0:05 'de eklendi ve 792 kez görüntülendi.

Yatağan Ak Parti görkemli bir iftar yemeği verdi (3)Yatağan Ak Parti İlçe Başkanı Ali Tekin ve Yönetim Kurulu Üyeleri TEK Sosyal Tesisleri’nde partililerine bir iftar yemeği verdiler.

Hüseyin Kocabıyık

Yatağan Ak Parti İlçe Başkanı Ali Tekin ve Yönetim Kurulu Üyeleri TEK Sosyal Tesisleri’nde partililerine bir iftar yemeği verdiler.

Sosyal Tesisleri’nde verilen iftar yemeğindeki salonda her yer Ak Parti bayrakları ile donatılırken, konuklara en güzel ikramlar yapıldı.

Ak Parti İlçe Başkanı Ali Tekin verilen yemeğin daha güzel geçmesi için elinden geleni yaptı. Çok sayıda Ak Partili’nin bulunduğu iftar yemeğinde MKYK Üyesi Yelda Gökcan, Ak Parti İl Başkanı Kadem Mete, Yatağan Ak Parti İlçe Başkanı Ali Tekin, Muğla Ak Parti Kadın Kolları başkanı Armağan Erol, Muğla Büyükşehir Belediyesi Grup Başkan Vekili Av. Gültekin Akça, Yatağan Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Fatma Küçük katılırken il ve ilçelerden çok sayıda muhtar da hazır bulundular. Yatağan Ak Parti İlçe Başkanı Ali Tekin, “Böylesine kalabalık bir partili topluluğunu memnun edebildiysek ne mutlu bize” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.