Yarımada muhtarlarından Başkan Kocadon’a ziyaret

Bu haber 20 Nisan 2014 - 17:51 'de eklendi ve 582 kez görüntülendi.

yarimadamuhtarlarindan165165165Bodrum’da 2014 yerel seçimlerin ardından mahallelerinde seçimleri kazanan muhtarlar, Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’u ziyaret ederek yeni dönemde başarılar diledi.

Haber Merkezi
Yarımada muhtarları adına açıklama yapan Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı ve Muhtarlar Derneği Başkanı Ahmet Cemil Gündüz “Muhtar arkadaşlarımızla, yarımadanın tek başkanı olan Bodrum Belediye Başkanı Sayın Mehmet Kocadon’u ziyaret ettik. Kendisini tebrik edip yeni dönemde başarılar dilemenin yanı sıra kendisiyle yeni dönem hakkında sohbet ettik. Geçiş sürecinde biraz zorlanacağımız konusunda hem fikiriz. Ama ben ve diğer muhtarlarımız, Başkanımız Sayın Mehmet Kocadon ile uyum içinde çalışarak, sık sık bir araya gelerek bu geçiş sürecinde problemleri çözmeye çalışacağız. Kapısı bizlere her daim açık olan, zaman tanımaksızın bizlerle bire bir görüşen Sayın Mehmet Kocadon’a muhtar arkadaşlarım adına teşekkür etmek istiyorum. Yeni dönemdeki görevi hayırlı uğurlu olsun” dedi.
2014 yerel seçimlerin ardından kendisini ziyarete gelen muhtarlara teşekkür eden Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon da, “Öncelikle beni ziyarete gelen tüm muhtarlarımıza ayrı ayrı teşekkür etmek istiyorum. Artık Bodrum Yarımadası’nda yeni bir dönem başladı. Belde belediyelerinin kapanmasıyla yarımada tek bir belediye oldu. 30 Mart Yerel Seçimlerinin sonucunda Bodrum Belediye Başkanlığı’na seçildim ve yarımadadaki muhtarlarımla birlikte çalışacağım. Çoğu muhtar arkadaşım bir önceki dönemlerde de muhtardılar. Yeni yasa kapsamında Bodrum Belediyesi’nin sorumluluğuna giren köylerimizde bu muhtarlarımızla yaklaşık 1,5 yıldır zaten çalışmaktaydık. Artık köylerimiz de mahalle oldu. Bodrum Belediyesi ve yarımada bazında bulunan 42 mahalle muhtarımızla daha önce nasıl uyum içinde, birlikte hareket ederek çalıştıysak bu yeni dönemde de aynı şekilde çalışmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.