Yardımsever kadınlardan terör hassasiyeti

Bu haber 07 Mart 2016 - 0:04 'de eklendi ve 509 kez görüntülendi.

YARDIMSEVER KADINLARDAN TERÖR HASSASİYETİ DALAMAN YARDIM SEVEN KADINLAR DERNEĞİ YAŞANAN TERÖR OLAYLARI NEDENİ İLE "ŞEHİT ANALARININ HİSSİYATINI TAŞIYORUZ’’ DİYEREK 8 MART ETKİNLİĞİ İPTAL ETTİ.Dalaman Yardım Seven Kadınlar Derneği yaşanan terör olayları nedeni ile “Şehit analarının hissiyatını taşıyoruz’’ diyerek 8 Mart etkinliği iptal etti.

Dalaman Yardım Seven Kadınlar Derneği, burs verilen öğrencilere destek için 8 Mart’ta yapmayı planladığı etkinliği iptal ettiğini duyurdu.
Dalaman Yardım Seven Kadınlar Derneği üyesi Neşe Gözen iptal kararının dernek üyeleri tarafından alındığını, etkinliğin ileri bir tarihte yapılabileceğini söyledi.
Derneğin kuruluşundan bu yana birçok öğrenciye burs sağladıklarını ifade eden Gözen, “Biz dernek olarak geleneksel hale getirdiğimiz 8 Mart kadınlar günü eğlencesini son zamanlarda olan terör olaylarından dolayı, şehit analarının hissiyatını taşıdığımız için ertelemeyi düşündük. Onların yanında olmayı, onlarla bu acıyı paylaşmayı arzu ediyoruz” dedi. (İHA)

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.