“Yalnız Ağaç” Resim Sergisi

Bu haber 12 Mayıs 2015 - 20:56 'de eklendi ve 918 kez görüntülendi.

yalnizagac56115665165Menteşe Belediyesi’nin katkılarıyla düzenlenen “Yalnız Ağaç” Resim sergisi Konakaltı İskender Alper Kültür Merkezi’nde yapılan kokteyl ile açıldı.

Haber Merkezi

Menteşe Belediyesi’nin katkılarıyla düzenlenen “Yalnız Ağaç” Resim sergisi Konakaltı İskender Alper Kültür Merkezi’nde yapılan kokteyl ile açıldı. Sanayici ve Doğa Ressamı Halil Balcı’nın eserlerinden oluşan sergininin açılışını CHP Muğla Milletvekilleri Prof. Dr. Nurettin Demir, 23. Dönem milletvekili Prof. Dr. Gürol Ergin, Muğla Vali Yardımcısı Fethi Özdemir, Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş, Başkan Yardımcısı Levent Ünver ve Ressam Halil Balcı birlikte yaptılar.

Açılışın ardından Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş protokol ile birlikte sergiyi gezdi. Sergide ressam Halil Balcı’yı tebrik eden Başkan Gümüş, “Halil Bey ülkemizin en güzel bölgelerinden, Göller Yöresinde bulunan tarihi yapıları, asırlık ağaçları, dağları ve yöre bitkilerini kendi iç dünyası ile tuale yansıtarak bir sanat eseri yaratmış. Bu eserleri de burada bizimle paylaşma nezaketinde bulundu. Kendisine teşekkür ediyor ve kutluyorum” dedi.

Doğa Ressamı Halil Balcı, açılışta yağlı boya resim tablolarının sergilenmesinde Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş’e desteklerinden dolayı teşekkür etti.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.