Yalıkavak’taki yol çalışmaları sezona yetişecek

Bu haber 09 Mayıs 2013 - 23:33 'de eklendi ve 613 kez görüntülendi.

yalikavakyollar1321546541Bodrum’a bağlı Yalıkavak Belediyesi tarafında gerçekleştirilen yol çalışmaları yaz ayları öncesinde tamamlanacağı bildirildi.
Haber Merkezi
Bodrum’a bağlı Yalıkavak Belediyesi tarafında gerçekleştirilen yol çalışmaları yaz ayları öncesinde tamamlanacağı bildirildi. Şubat ayında Sülüklü, Barış, Cumhuriyet ve Ulus caddelerinde başlayan çalışmalar hızla sürüyor. Çalışmalar kapsamında yol genişletme, istinat duvarı, tretuvar ve çiçeklikler yapılıyor. Ayrıca bu yollardaki kaldırımlarda yenileniyor. Altyapı çalışmaları tamamlanan bölgelerde gerçekleşen çalışmalar yaz sonunda devam edecek.
Yalıkavak Belediye Başkanı Mustafa Saruhan beldenin birçok yerinde çalışmaların sürdüğünü ifade ederek, “Meydanımız başta olmak üzere beldemizin birçok noktasında çalışmalar sürüyor. Özellikle cadde genişletme ve çevre düzenleme çalışmalarını hız verdik. Bu çalışmalar ay sonuna kadar tamamlanmış olacak. Çalışmalar kapsamında yol genişletme işlemlerinin yanı sıra, kaldırım, tretuvar ve çevre düzenleme işlemleri gerçekleşecek” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.