Yağışın ardından güneş keyfi

Bu haber 18 Kasım 2013 - 8:55 'de eklendi ve 681 kez görüntülendi.

yagmurunardıdanguneskeyfi1231654853132Bodrum’da şiddetli yağmurun ardından güneşin yüzünü göstermesiyle birlikte sıcak havayı fırsat bilen az sayıda turist ve Bodrumlular soluğu sahil kenarından aldı.
Haber Merkezi
Bodrum’da şiddetli yağmurun ardından güneşin yüzünü göstermesiyle birlikte sıcak havayı fırsat bilen az sayıda turist ve Bodrumlular soluğu sahil kenarından aldı. Bodrum’da başlayan ve aralıklarla gece yarısına kadar süren yağmurun ardından güneş sabah yüzünü göstermeye başladı. Sıcak havayı fırsat bilen vatandaşlar ise sahil kenarlarına akın etti. Birçok vatandaş kafe ve restoranlarda güneşlenmeyi tercih ederken bazı vatandaşlar ise ayaklarını denize sokarak güneşli ve sıcak havanın keyfini çıkardı. Sahil kenarında bulunan köpekler ise hava sıcaklığından bunalarak denize girerek serinledi. Kumbahçe, Gümbet, Bitez ve Ortaketn sahilleri vatandaşlarla doldu taştı. Yaz’dan kalma günlerin yaşandığı Turizmin cenneti Bodrum’da esnaflar ise dükkanlarını açmaya başladı. Az sayıda turisti ise Bodrum Kalesi ve Turistlik yerleri gezmeyi tercih etti. Hava sıcaklığının 20 dereceye kadar ulaştığı Bodrum’da Güneşli ve Sıcak havanın birkaç gün daha normallerini üstünde seyredeceği öğrenildi.
Vatandaşlar ise dün yağan yağmurun ardından açan güneşi fırsat bilip sahil kenarına geldiklerini belirterek, “Dün yağmur yağıyordu pencereden izledik. O da güzel oluyor ama bugün güneş açtı sahil kenarına geldik. Normalde evde oturacaktım ama sıcak havayı ve güneşi görünce dayanamayıp dışarı çıktık“ dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.