Veterinerlerin yeni başkanı Alpözen

Bu haber 30 Eylül 2014 - 0:06 'de eklendi ve 817 kez görüntülendi.

veternerlerMuğla Veteriner Hekimler Odası’nın kongresinde Serkan Alpözen başkanlığa seçildi.

Haber Merkezi

Muğla Veteriner Hekimler Odası yeni başkanının seçti. Muğla Ticaret ve Sanayi Odası (MUTSO) salonunda gerçekleştirilen kongrede mevcut Başkan Yusuf Kayacık aday olmayacağına açıklamasının ardından Serkan Alpözen ve Songül Topal aday oldu.
270 üyesi bulunan Muğla Veteriner Hekimler Odası’nın 208 üyesi kongreye katıldı. Yapılan seçimlerde Serkan Alpözen 131 oy alırken, Songül Topal 81 oy aldı. Veteriner Hekimler Odası’nın yeni yönetimi Serkan Alpözen, Uğur Salih Eroğlu, Mehmet Albayrak ve Özgür Atasever’den oluştu.
Muğla Veteriner Hekimler Odası’nın yeni Başkanı Serkan Alpözen, 10 yıldır oda yönetiminde sekreterlik görevini yürüttüğünü belirterek, “Odamız üyelerinin teveccühü ile başkan seçildim. Odanın var olan çıtasını daha yukarı taşımak istiyorum. Bunu da üyelerimiz ile birlikte yapacağız. Önümüzdeki süreçte, hizmet içi eğitim, seminer ve kongreler yapmayı planlıyoruz. Birlikler ile bir arada çalışmak için çaba harcayacağız. PET sektöründe çalışan arkadaşlarımızın sorunlarına daha yakından eğileceğiz. Oda bünyesinde komiteler kurarak sorunları yerinde inceleyerek çözüm getirmek istiyoruz” dedi.

 

 

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.