Veteriner Hekimlerden Vali’ye ziyaret

Bu haber 10 Ocak 2015 - 0:42 'de eklendi ve 631 kez görüntülendi.

vterinerlerMuğla Veteriner Hekimler Odası Yönetim Kurulu Başkanı Serkan Alpözen ve Yönetim Kurulu Üyeleri Muğla Valisi Amir Çiçek’i makamında ziyaret etti.
Haber Merkezi
Muğla Veteriner Hekimler Odası Yönetim Kurulu Başkanı Serkan Alpözen ve Yönetim Kurulu Üyeleri Muğla Valisi Amir Çiçek’i makamında ziyaret etti.
Kırsal kalkınmaya önem vermek gerektiğini dile getiren Vali Çiçek, “Doğru planlama ve bilgilenme için hayvanların kayıt altına alınması gerekir. İlimizde çiftçilerimiz hayvancılık yerine maliyeti düşük başka sektörlere yöneliyorlar. Bu da Muğla’da hayvancılığın gelişmesini engelliyor. Hayvancılık işletme mantığına dayanarak yapılmalıdır. Yapılan destekler ve doğru yönlendirmelerle hayvancılık gelişebilir. Sadece devlet desteği yeterli değildir. Sivil Toplum Kuruluşlarının da çiftçilerimize destek vermesi gerekir.” dedi.
Odaya 180 civarında kayıtlı üyenin olduğunu dile getiren Oda Başkanı Serkan Alpözen Oda ve çalışmalar hakkında Vali Çiçek’e bilgi verdi.
Oda Başkanı Serkan Alpözen ve Yönetim Kurulu Üyeleri bir süre Vali Çiçek’le görüş alış verişinde bulunduktan sonra Valilikten ayrıldılar.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.