Veteriner Hekimler Odasında devir teslim gerçekleşti « Hamle Gazetesi

Veteriner Hekimler Odasında devir teslim gerçekleşti

Bu haber 02 Ekim 2014 - 6:14 'de eklendi ve 617 kez görüntülendi.

ttenorrrGeçtiğimiz hafta sonu gerçekleşen Genel Kurul ile başkan seçilen Serkan Alpözen oda binasında yapılan devir teslim töreni ile görevine başladı.

İlkay Yıldız

Geçtiğimiz hafta sonu gerçekleşen Genel Kurul ile başkan seçilen Serkan Alpözen oda binasında yapılan devir teslim töreni ile görevine başladı.

Oda binasında yapılan törene Eski Veteriner Hekimler Odası Başkanı Yusuf Kayacık, yeni başkan Serkan Alpözen ve yönetim kurulu üyeleri katıldı.

Devir Teslim törenin de konuşan eski başkan Yusuf Kayacık, ” Demokratik ve güzel bir seçim sonrasında Serkan arkadaşım ve ekibi başarılı oldular, bayrağı bizden devir almaya hak kazandılar. Öncelikle her iki ekibi de mesleğe ve meslektaşlara sahip çıktıkları için teşekkür etmek istiyorum. Bizim bugüne kadar yükselttiğimiz çıtayı daha yukarı taşıyacağından eminim. Bundan sonrada birlik beraberliğimiz koruyarak odamızı bir fersah daha ileriye taşımaya gayret edeceğiz” dedi.

Yeni Başkan Serkan Alpözen ise, “10 yıl boyunca Yusuf başkanım ile beraber bu odanın çıtasını çok yukarı taşıdığımızı düşüyorum. Bundan sonrada ben ve yönetim kurulum bu çıtayı çok daha yukarı taşıyacağımızı ve bu konuda Yusuf başkanımızın da yanımızda olacağından eminim. Ben 10 yıl boyunca kendisinin yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Konuşmaların ardından yeni başkan Alpözen eski başkan Kayacık’a teşekkür plaketi verdi.

 

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.