Vekillerden Milli Eğitim Bakanına ziyaret

Bu haber 25 Temmuz 2018 - 2:53 'de eklendi ve 439 kez görüntülendi.

AK Parti Muğla Milletvekilleri Yelda Erol Gökcan ve Mehmet Yavuz Demir, Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’u makamında ziyaret etti.

Nazife Taşdelen

AK Parti Muğla Milletvekilleri Yelda Erol Gökcan ve Mehmet Yavuz Demir, Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’u makamında ziyaret etti.

Muğla’ya yapılacak yatırımlar konusunda destek talebinde bulunan Gökcan ve Demir, Bakanımıza Muğla’nın eğitim ve öğretim alanındaki talep ve ihtiyaçlarına ilişkin bir dosya sunduklarını ifade ettiler.

İhtiyaç duyulan yeni okul binalarının yapımı, mevcut okul ve öğrenci pansiyonları ile öğretmenevlerinin bakım ve onarımı için Milli Eğitim Bakanından destek talebinde bulunan Gökcan ve Demir, “Milli Eğitim Bakanımızın tüm ülke genelinde ve Muğla’da ehliyet ve liyakate önem vereceğini, Muğla’yı yakından takip ettiğini ve Muğlamızın eğitimde sıçrama yapacak illerin başlarında geldiğini ifade etti. Bakanımız Muğla’ya ve hemşerilerimize destek olacağını vurguladılar” dedi.

AK Parti Muğla Milletvekilleri Gökcan ve Demir; Milli Eğitim Bakanına destekleri için teşekkür ederek, Muğla’ya ve Muğlalı hemşerilerimize, tüm teşkilatlarımızla birlikte plan, proje, yatırım ve hizmet konusunda zaman ve mekan mevhumu gözetmeksizin çalışmalarının kesintisiz olarak sürdürüleceğini ifade ettiler.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.