Vedat Dayan göreve başladı

Bu haber 29 Temmuz 2017 - 1:32 'de eklendi ve 527 kez görüntülendi.

Muğla Orman Bölge Müdürlüğüne Personel Şube Müdürü olarak atanan Vedat Dayan görevine başladı.

Metin Karakoç

Kayseri Orman Bölge Müdürlüğünde Personel Şube Müdürlüğü görevini yürütürken Muğla Orman Bölge Müdürlüğüne Personel Şube Müdürü olarak atanan Vedat Dayan yeni görevine başladı.

27 Temmuz Perşembe günü Muğla Orman Bölge Müdürlüğündeki görevine başlayan Vedat Dayan’a ilk kutlamayı Muğla Orman Bölge Müdürü Mehmet Çelik, Bölge Müdür Yardımcıları Ahmet Dursun ve Enver Demirci ile İMİ Şube Müdürü Mehmet Özşen yaptı. Bölge Müdürü Mehmet Çelik, yeni göreve başlayan Vedat Dayan’ı hayırlı olsun diyerek yeni görevinde başarılar diledi.

Vedat Kaya kimdir?

Vedat Dayan 1977 yılında Kütahya’da Doğdu. Dumlupınar Üniversitesi Harita-Maden Ölçüm MYO ve Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunu. 2000-2004 yılları arasında Gediz ve Tavşanlı Orman İşletme Müdürlüklerinde Orman Muhafaza Memuru olarak görev yaptı. 2004-2015 yılları arasında sırasıyla Tavşanlı ve Kütahya Orman İşletme Müdürlükleri ile Kütahya OBM Kadastro Mülkiyet Şube Müdürlüğünde Tekniker olarak görev yaptı. 2015-2017 yılları arasında Kayseri Orman Bölge Müdürlüğü Personel Şube Müdürü olarak görev yaptı. Vedat Dayan evli ve 1 çocuk babasıdır.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.