Valilik çalışanlarına yangın eğitimi « Hamle Gazetesi

Valilik çalışanlarına yangın eğitimi

Bu haber 22 Haziran 2014 - 23:44 'de eklendi ve 583 kez görüntülendi.

valilik calişanlarıegitimMuğla Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı, Muğla Valiliği çalışanlarına yangın eğitimi verdi.
Nazife Taşdelen

Muğla Büyükşehir Belediyesi İtfaiyesi, Muğla Valiliği’nde çalışan ve yangın söndürme ekibinde olan 8 personele yangına müdahale eğitimi verdi.
Muğla Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı’na bağlı itfaiye personeli tarafından valilik çalışanlarına, yangın dolaplarının kullanımı, yangın hortumlarının bağlanması ve bakımı, yangın tüplerinin özellikleri ve kullanımı uygulamalı olarak gösterildi. Olası bir yangına nasıl müdahale edileceği, büro ve ofis gibi alanlarda çıkabilecek yangınlara müdahale şeklinin anlatıldığı eğitimde valilik çalışanları uygulamalı eğitimin yanında Muğla Büyükşehir Belediyesi İtfaiyesi personeline sorular sorarak herhangi bir yangında yapmaları gerekenleri de öğrenme fırsatı buldular.
Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün, büyükşehir olan Muğla’da itfaiye teşkilatının bütün ilçelerde yapılanmasını tamamlayarak vatandaşların hizmetinde olduğunu, talep olması durumunda kurumlara ve vatandaşlara yangına karşı müdahale eğitimlerinin devam edeceğini söyledi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.