Validen Zafer Bayramı kutlaması

Bu haber 30 Ağustos 2014 - 0:23 'de eklendi ve 570 kez görüntülendi.

valiiMuğla Valisi Mustafa Hakan Güvençer, 30 Ağustos Zafer Bayramı ile ilgili olarak bir kutlama mesajı yayınladı.
Cem Durna
Muğla Valisi Mustafa Hakan Güvençer, 30 Ağustos Zafer Bayramı ile ilgili olarak bir kutlama mesajı yayınladı. Vali Güvençer, aziz milletimiz; dünyada eşine rastlanmayacak bir kahramanlık mücadelesi vererek kazandığı zaferle, tüm dünyaya bağımsızlığından vazgeçmeyeceğini, vatanın bölünmez olduğunu bir kez daha ilan etmiştir ifadelerine yer verdi.
Vali Güvençer’in mesajı şöyle devam etti:
“Ecdadımızın o zorlu günlerde vatanları için kenetlendiği gibi, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nda, ülkemizin en doğusundan en batısına kadar her noktasında bu birlik ve beraberlik ruhunu hissetmemiz gerektiği inancındayım. Tarihimizde göstermiş olduğumuz birlik ve beraberlik anlayışı, ülkemizin daha müreffeh ve aydınlık olması, dünyanın en gelişmiş ülkeleri arasında yer almasını sağlayacak en önemli gücümüz olacaktır.
Her millete nasip olmayacak bu onurlu tarihin, bizlere armağan edildiği 30 Ağustos Zafer Bayramının 92. yıl dönümünde, bu şerefli tarihi ve bağımsızlığımızı bizlere armağan eden tüm şehitlerimizi, gazilerimizi ve Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü saygı ve şükranla anıyorum.”

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.