Vali’den Emniyet Müdürlüğü’ne ziyaret

Bu haber 13 Nisan 2014 - 19:34 'de eklendi ve 590 kez görüntülendi.

validenemniyet651651156Muğla Valisi Mustafa Hakan Güvençer, Türk Polis Teşkilatı’nın Kuruluşunun 169. yıldönümü münasebetiyle Emniyet Teşkilatı mensuplarının 10 Nisan Polis Gününü kutlamak amacıyla Muğla Emniyet Müdürlüğü’ne bir ziyaret gerçekleştirdi.

Haber Merkezi

Muğla Valisi Mustafa Hakan Güvençer, Türk Polis Teşkilatı’nın Kuruluşunun 169. yıldönümü münasebetiyle Emniyet Teşkilatı mensuplarının 10 Nisan Polis Gününü kutlamak amacıyla Muğla Emniyet Müdürlüğü’ne bir ziyaret gerçekleştirdi.  Ziyarette İl Emniyet Müdürü Veysal Tipioğlu ve Müdür Yardımcıları Vali Güvençer’e eşlik etti. Birimlerde çalışan personelden yapmış oldukları iş ve işlemler hakkında bilgi alan Vali Güvençer, Trafik Tescil ve Denetleme ve Pasaport Şube Müdürlüğüne gelen vatandaşlardan hizmet kalitesi hakkında görüş aldı. Diğer yandan Vali Güvençer, Eğitim Şube Müdürlüğüne bağlı akıllı sınıfta personelin silah atış kabiliyetini geliştirmek için bilgisayar desteğinde verilen simülasyon atış eğitimini izledi.

Komiser Hamdi Bey Polis Merkezi Amirliğine yaptığı ziyarette yapılan iş ve işlemler hakkında bilgi alan ve personelle bir süre sohbet eden Vali Güvençer, polisin halkla olan ilişkilerinin en üst seviyede tutulması gerektiğini vurguladı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.