Vali Yardımcısı Kamil Köten’in oğlu dünya evine girdi

Bu haber 25 Ağustos 2015 - 20:45 'de eklendi ve 1.600 kez görüntülendi.

valiyaerdMuğla Vali Yardımcısı Kamil Köten’in oğlu Rüştü Köten, Gökçe Topaktaş ile Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Kampüsü Maviçatı Salonu’nda düzenlenen törenle dünya evine girdi.

Hafize Ataseven

Muğla Vali Yardımcısı Kamil Köten’in oğlu Rüştü Köten, Gökçe Topaktaş ile Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Kampüsü Maviçatı Salonu’nda düzenlenen törenle dünya evine girdi.

Törene gelen misafirleri Muğla Vali Yardımcısı Kamil Köten ve eşi Gülnaz Köten ile gelinin babası Kemal Topaktaş ve annesi Fatma Topaktaş karşıladı.

Törene Muğla Valisi Amir Çiçek, Muğla Milletvekilleri Akın Üstündağ ve Mehmet Erdoğan, Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mansur Harmandar, Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş, Vali Yardımcıları Mevlüt Kurban, Halit Deveci, Fethi Özdemir, Ahmet Ertürk, Salih Gürhan, İl Emniyet Müdürü Hakan Çetinkaya, Menteşe Kaymakamı Zeki Arslan, Marmaris Kaymakamı Celalettin Yüksel, Milas Kaymakamı Fuat Gürel, Ortaca Kaymakamı Fatih Ürkmezer, Akhisar Kaymakamı Kaan Peker, İncirliova Kaymakamı Ediz Sürücü, Foça Kaymakamı Niyazi Ulugölge, genç çiftin aileleri, akrabaları, arkadaşları ve pek çok davetli katıldı.

Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş’ün kıydığı nikahta Muğla Valisi Amir Çiçek, Muğla Milletvekilleri Mehmet Erdoğan ve Akın Üstündağ, Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mansur Harmandar ve çiftin akrabalarının da yer aldığı 9 kişi genç çiftin mutluluğuna şahitlik etti.

Nikahın kıyılmasının ardından “Aile Cüzdanı” Muğla Valisi Amir Çiçek tarafından gelin Gökçe Topaktaş’a verildi.

Aile Cüzdanı’nı verirken yaptığı açıklamada genç çifte mutluluk dileyen Vali Çiçek, “Bugün nikahta evet dediğiniz gibi zor ve sıkıntılı günlerinizde de birbirinize evet deyin” dedi.

Düğün törenine konuk sanatçı olarak Faik Öztürk katıldı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.