Vali ve Emniyet müdüründen ziyaret

Bu haber 16 Aralık 2015 - 0:45 'de eklendi ve 672 kez görüntülendi.

vali (2)Muğla Valisi Amir Çiçek, İl Emniyet Müdürü Hakan Çetinkaya ile birlikte emniyet müdürlüğü ek binasına ziyarette bulundu.
Haber Merkezi
Muğla Valisi Amir Çiçek, İl Emniyet Müdürü Hakan Çetinkaya ile birlikte emniyet müdürlüğü ek binasına ziyarette bulundu.
Vali Çiçek Çocuk Şube müdürlüğünde brifing aldıktan sonra ilgili personellere görevlerinin çok önemli olduğunu vurgulayarak “Geleceğimizi emanet edeceğimiz çocuk ve gençlerimizin eğitim ve öğretimleri için ihtiyaç duydukları huzur ortamının sağlanması için her türlü tedbiri almanın boynumuzun borcu olduğunu’’ ifade etti.
Çocuk şubenin ardından Bölge Trafik Şube müdürlüğünü ziyaret eden Çiçek çocuklarımıza genç nüfusumuza trafik kazaları, yol güvenliği konusunda çok iyi bilinçlendirerek bu sayede gençlerimizin velilerine de ulaşmış bulunuyoruz, çocuk yaşta ister yaya ister bisiklet sürücüsü olarak trafikle iç içe bulunulduğu hatırlatan çiçek Trafikte eğitimin ve bilinçlendirmenin önemini vurguladı.
Yılbaşı trafik tedbirleriyle alakalı da bilgi alan Vali Çiçek, Muğla’nın huzurlu ve güvenli bir şehir olmasında Emniyet Teşkilatında çalışan polislerin payının büyük olduğunu söyleyerek ziyaretini tamamladı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.