Vali Şahin’e duygusal veda

Bu haber 16 Mayıs 2013 - 18:55 'de eklendi ve 750 kez görüntülendi.

validuygusalveda1231346541Son Valiler Kararnamesiyle merkez valiliğine atanan Fatih Şahin, Dalaman’da vatandaşlara, özel sektör temsilcilerine ve ilçede görev yapan bürokratlara veda etti.
Haber Merkezi
Vali Şahin, Dalaman Airport Lykia Resort Hotel ‘de yaptığı toplantıda, “Muğlalıları bir dost olarak görüyorum” dedi. Muğla’da 3 yıldır görev yaptığını hatırlatan Şahin, son kararnameyle merkez valiliğine atandığını, Muğla’da güzel günler geçirdiğini söyledi.
Muğla’yı Türkiye’nin en güzel illerinden biri olarak nitelendiren Şahin, “Görevde bulunduğum sürede her şeyin en iyisini yapmak için gayret gösterdik. Muğla doğasıyla, tarihiyle, turizmiyle Türkiye’nin en güzel ilerinden biri. Görev sürem boyunca bana ve Muğla Valiliği’ne desteklerini esirgemeyen herkese teşekkür ediyorum. Bu bölge muhteşem bir coğrafyaya sahip. Bu bölgenin önümüzdeki dönemlerde hak ettiği yere geleceğine inanıyorum” diye konuştu.
Dalaman Kaymakamı Yılmaz Şimşek ise Vali Şahin’le daha önce de birlikte çalıştığını anımsatarak, kararnameden duyduğu üzüntüyü ifade etti ve yeni yaşamında başarı dileğinde bulundu.
ATM GENEL MÜDÜRÜ
Toplantıda söz alan ATM Dalaman Dış Hatlar Genel Müdürü Hamdi Güvenç ise Vali Fatih Şahin’i Muğla turizmine katkıları nedeniyle daima hatırlayacaklarına işaret ederek, “Valimiz iş tutuş şekli ve yönetim becerisiyle her zaman bizlere örnek oldu. Özellikle, Muğla turizmine hareket kazandırmak amacıyla yurt dışı fuarlarda tur operatörleri ile yaptığımız görüşmelerin olumlu sonuçlanmasında ciddi katkısını gördük” diye konuştu.
Güvenç Vali Şahin’in “Devlet bilgisi ve görgüsü ile çevresindekilere örnek” olduğuna vurgu yaparak, şunları söyledi:
“Sayın Valimiz Fatih Şahin ve ailesine mutlu günler yaşamaları dileğinde bulunuyorum. Kendilerini önümüzdeki günlerde daha iyi görevlerde göreceğimize inanıyorum. Vali Beyi, tanımak ve birlikte mesai yapmak bizim için bir şanstı”
Yapılan konuşmaların ardından Vali Fatih Şahin, toplantıya katılanlarla tek tek vedalaştı. Veda töreninin ardından birlikte fotoğraf çekildi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.