Vali Güvençer’e Kültür ve Turizm Brifingi « Hamle Gazetesi

Vali Güvençer’e Kültür ve Turizm Brifingi

Bu haber 19 Haziran 2013 - 17:39 'de eklendi ve 804 kez görüntülendi.

guvencerbirifingaldi123165464513Vali Güvençer, Kültür ve Turizm İl Müdürlüğünde düzenlenen brifinge katıldı. Güvençer, personelle tanışarak çalışmalarında başarılar diledi. Muğla Kültür ve Turizm Müdürü Kamil Özer, toplantının açılışında Vali Güvençer’e yeni görevinde başarılar diledi.
Haber Merkezi
Vali Güvençer, Kültür ve Turizm İl Müdürlüğünde düzenlenen brifinge katıldı. Güvençer, personelle tanışarak çalışmalarında başarılar diledi. Muğla Kültür ve Turizm Müdürü Kamil Özer, toplantının açılışında Vali Güvençer’e yeni görevinde başarılar diledi. Muğla’da turizm tesisleri, ören yerleri ve müdürlüğün çalışmaları hakkında bilgi veren Özer, “Muğla her yıl 3 milyon yabancı turisti ağırlıyor. Bölgemiz sahip olduğu güzellikler ile her yıl yerli ve yabancı çok sayıda turistin ilgisini çekiyor” dedi.
Vali Güvençer ise Muğla’da görev yapmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Muğla, sahip olduğu doğal ve kültürel değerleriyle yeryüzü cenneti bir bölge. Biz de bundan sonraki çalışmalarımızda sahip olduğumuz değerleri koruyarak kentimizi en iyi noktaya getirmek için çalışacağız” diye konuştu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.