Vali Güvençer’e, brifingler devam ediyor

Bu haber 26 Temmuz 2013 - 9:54 'de eklendi ve 615 kez görüntülendi.

guvencerebirifing12313546543132Son kararname ile Bingöl’den Muğla Valiliği’ne atanan Vali Mustafa Hakan Güvençer Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü’nde İl Müdürü Ali Akkuzu’dan brifing aldı.
Haber Merkezi
Son kararname ile Bingöl’den Muğla Valiliği’ne atanan Vali Mustafa Hakan Güvençer Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü’nde İl Müdürü Ali Akkuzu’dan brifing aldı. Vali Güvençer’i, personeli ile birlikte karşılayan Ali Akkuzu daha sonra yapılan çalışmalar hakkında Vali Güvençer’e brifing verdi.
Toplantıda personele hitap eden Vali Güvençer, “Toplumun dezavantajlı kesimiyle çalışıyorsunuz. Bu nedenle görevinizin hassasiyeti var. İşinize ne kadar gönül verirseniz ve özveri katabilirseniz mağduriyetleri en aza indirebilirsiniz. Ailelerin mutlu olması toplumun mutlu olmasıdır. Önceliğimiz çocuklarımızı hayata hazırlamak, engellilerimizin her türlü ihtiyaçlarını karşılamak, yaşlılara sahip çıkmak ve kadınlarımızı her türlü istismardan korumak olmalı.” diye konuştu.
Toplantıda Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü’nden Sorumlu Vali Yardımcısı Salih Gürhan, müdür yardımcıları ve personel hazır bulundu.
Brifing toplantısının ardından personelle tanışmak üzere Müdürlük binasını gezen Vali Güvençer, daha sonra Müdürlükten ayrıldı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.