Vali Güvençer’den Hamle Medya Grubuna veda ziyareti

Bu haber 26 Eylül 2014 - 10:48 'de eklendi ve 523 kez görüntülendi.

vali hamla

Vali Güvençer’den Hamle Medya Grubuna veda ziyareti

Son Valiler Kararnamesiyle Kahramanmaraş Valiliğine atanan Vali Mustafa Hakan Güvençer, veda ziyaretleri kapsamında Hamle Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Hayati Nizamoğlu’nu ziyaret etti.

Hafize Ataseven

Kahramanmaraş Valiliği’ne atanan ve önümüzdeki günlerde Muğla’dan ayrılması beklenen Vali Mustafa Hakan Güvençer, veda ziyaretlerine devam ediyor. Veda ziyaretleri kapsamında Hamle Gazetesine gelen Güvençer, gazete çalışanlarıyla da vedalaştı.

Hamle Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Hayati Nizamoğlu, Güvençer’in görevde bulunduğu süre içinde başarılı çalışmalar yaptığını belirterek, “Öncelikle keşke bu bir veda ziyareti değil de Muğla için neler yapabiliriz ziyareti olsaydı. Sizin Kahramanmaraş’a tayininiz Maraş için bir kazanç fakat bizim için bir kayıp oldu. Aslında Muğla’da yapılacak çok işler vardı. 3 milyon yerli altı milyon yabancı turistin geldiği bir ilde, sayenizde asayiş olarak sorunsuz bir yıl geçirdik. Devlet daireleri arasındaki koordinasyon da oldukça başarılıydınız. Ekonomideki büyüme de sizin çok önemli katkılarınız oldu. Muğla’nın Büyükşehir olduğu çok enteresan ve zor bir dönemde valilik yaptınız. Ben bir kardeşiniz ve hemşeriniz olarak şunu söyleyebilirim ki burada dostlarınız var, her zaman gönüllerimiz bir. Siz bizim için kalbinin güzelliği yüzüne yansıyan bir insansınız. Bu güzelliğinizin hep sürmesini dilerim” dedi.

Vali Mustafa Hakan Güvençer ise, “Benim için söylediklerini mübalağalı bulsam da çok hak etmediğimi düşünsem de, insanın sevdiği bir yerden ayrılırken bu tür sevginin ve vefanın örneği olan bu cümlelerle ayrılması ayrı bir moral veriyor. Sevmeye çalıştığım, sevdiğim, birlikte çalıştığım insanlara, Muğlalı hemşerilerime hizmet etmeye gayret ettim. Artık Muğla benim için 81 vilayetten herhangi biri değil. İyi kötü 14 ay bütün mutluluklarını, dertlerini, sıkıntıları paylaştığım, sevdiğim sevgili dostlarımın bulunduğu bir şehir. İyilik haberleri sürekli, gözümde kulağımda olacak. Ben Muğla’yı hep sevgiyle anacağım. Tek dileğimde Muğlalı hemşerilerim tarafından hatırlandığım da iyilikle ve hayırla yâd edilmek. Ben sizler aracılığıyla tüm hemşerilerimizden çok samimi olarak helallik diliyorum. Herkes hakkını helal etsin” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.