Vali Güvençer’den Baştuğ’a iade ziyareti

Bu haber 09 Temmuz 2013 - 20:19 'de eklendi ve 655 kez görüntülendi.

valiiyadeyiziyaret1213546541312Son Valiler kararnamesinde Bingöl’den Muğla Valiliğine atan Mustafa Hakan Güvençer, kendisine ‘hoş geldin’ ziyaretinde bulunan kamu kurum ve kuruluşları ile Sivil Toplum Kuruluşlarına iade ziyareti gerçekleştiriyor.
Haber Merkezi
Son Valiler kararnamesinde Bingöl’den Muğla Valiliğine atan Mustafa Hakan Güvençer, kendisine ‘hoş geldin’ ziyaretinde bulunan kamu kurum ve kuruluşları ile Sivil Toplum Kuruluşlarına iade ziyareti gerçekleştiriyor. Muğla Ziraat Odası Başkanı Mehmet Baştuğ ve Yönetimi Kurulu’nu ziyaret eden Vali Güvençer, Başkan Baştuğ’dan odanın çalışmaları hakkında bilgiler aldı. Muğla Ziraat Odası Başkanı Mehmet Baştuğ, bölgedeki çiftçilerin sorunlarını Muğla Valisine aktardı. Muğla Valisi Mustafa Hakan Güvençer, valilik olarak çiftçiler için üzerlerine düşen görevi yerine getireceklerini söyledi.
Daha sonra Muğla Muhtarlar Birliği’ni ziyaret eden vali Güvençer, muhtarların sorunlarını dinledi. Ziraat Odası Başkanı ve anı Zamanda Muhtarlar Birliği Başkanı olan Mehmet Baştuğ, yönetim kurulu üyelerini Vali Güvençer ile tanıştırdıktan sonra, Muğla’daki muhtarların sorunlarını Vali Güvençer’e aktardı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.