Vali Güvençer’den ASKF’ye yardım sözü

Bu haber 21 Ocak 2014 - 20:12 'de eklendi ve 521 kez görüntülendi.

valiguvencer65161565Muğla Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu’na ait (ASKF) kaba inşaatı tamamlanan spor evinin tamamlanabilmesi için Vali Mustafa Hakan Güvençer, imkanlar dâhilinde yardım edileceği sözünü verdi.
İlkay Yıldız
Muğla Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Mehmet Top, Muğla’da yapımı devam eden amatör spor evinin tamamlanması için Muğla Valisi Mustafa Hakan Güvençer’den yardım talebinde bulundu.
Amatör spor evinin bir an önce tamamlamak istediklerini kaydeden Mehmet Top, “Bununla ilgili konfederasyonumuzun sağladığı katkı ile kaba inşaat ihalesini bitirdik. Borcumuz olmasına rağmen, borcu düşünmeden inşaatımızı dört dörtlük yaptık. Bizim borcumuz var. Ben biliyorum ki sayın valim borcumuzu kapatabilecek, ince işimizi yapacak, içinin tefrişini yapabilecek, bize katkı sağlayacağınızı biliyorum. Sayın valimin amatörleri evsiz bırakmayacağını biliyorum. Bu yüzden yardımınızı bekliyorum” dedi.
Mehmet Top’un yardım talebine sessiz kalmayan Vali Güvençer ise, “Muğla Valiliği olarak tüm unsurlarımız ile amatör sporun yanındayız. Bugüne kadar yanında olduk bugünden sonra da yanında mutlak suretle olacağız. Binaları için ise imkanlar el verdiğince yardımcı olacağız” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.