Vali Güvençer Yılanlı Yörük Ormanı’na ziyaret etti

Bu haber 03 Eylül 2013 - 17:29 'de eklendi ve 978 kez görüntülendi.

valiyilanli12135465132165132Muğla Valisi Mustafa Hakan Güvençer ve Muğla Orman Bölge Müdürü Ali Yıldırım Yılanlı Yörük Ormanında incelemelerde bulundu. Vali Güvençer, Yörük Ormanıyla ilgili bilgiler aldı ve tesisleri gezdi. Vali ve beraberindekiler daha sonra Yılanlı Yangın ekibini ziyaret etti.
Haber Merkezi
Muğla Valisi Mustafa Hakan Güvençer Yılanlı Yaylasında Orman teşkilatı tarafından yapılan Yörük Ormanı ve tesislerinde incelemelerde bulundu. Muğla Orman Bölge Müdürü Ali Yıldırım ile birlikte Yılanlı Yörük Ormanı’na gelen Vali Güvençer’in ziyaretinde Muğla Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Bülent Karakuş, Turizm İl Müdür Yardımcısı Filiz Mutlu, Muğla Yörük Obaları Derneği Başkanı Orhan Akcan, Yılanlı Orman İşletme Müdürü Mehmet İşçi ve köy muhtarları eşlik etti.
Yılanlı Yörük Ormanını ve alandaki tesisleri gezen Vali M. Hakan Güvençer yetkililerden bilgi aldı. Yörük Ormanı kampüsü içinde oluşturulan Yörük Müzesine de gezen Vali Güvençer, müzedeki malzemeleri ilgiyle izledi. Vali Güvençer Yörük Obaları Derneği Başkanı Orhan Akcan’dan bilgi aldı.
Yörük Ormanındaki incelemelerinin ardından Yılanlı Orman İşletme Müdürlüğü tesislerine geçen Vali Güvençer ve Orman Bölge Müdürü Yıldırım burada yangın ekibi tarafından karşılandı. Yangın ekibinde görevli işçilerle bir süre görüşen Vali hakan Güvençer, yangın söndürme işçilerin çok önemli ve zor bir görevi yerine getirdiklerini belirterek ilerinde kolaylıklar diledi.
Yılanlı Orman tesislerindeki Konuk Evinde köy muhtarlarıyla bir araya gelen Muğla Valisi Hakan Güvençer, muhtarların sorunlarını dinledi. Yılanlı bölgesi muhtarlarından köyleriyle ilgili bilgiler ve yapılması gerekenleri konusunda taleplerini alan Muğla Valisi Güvençer, kırsal kesimdeki vatandaşların sorunlarının çözümü için devletin tüm imkanlarının kullanılacağını söyledi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.