Vali Güvençer MUGİAD’ı makamında kabul etti

Bu haber 22 Nisan 2014 - 20:12 'de eklendi ve 865 kez görüntülendi.

valiguvencermugiad6515615165Muğla Valisi Mustafa Hakan Güvençer, Muğla Genç İşadamları Derneği’nin  (MUGİAD) yeni yönetim kurulunu makamında kabul etti.

Haber Merkezi

Muğla Genç İşadamları Derneği’nin (MUGİAD) yeni dönem Başkanı Mehmet Çahan ve Yönetim Kurulu üyelerinden oluşan heyet önümüzdeki dönem yapacakları çalışmalar hakkında Vali Güvençer’e bilgi verdi.

Yapılan ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren Vali Güvençer, “Hepinizin yeni görevi hayırlı olsun. Muğla’mız için güzel şeyler yapacağınıza kalpten inanıyorum. Çalışmalarınızda başarılar dilerim” ifadelerini kullandı.

Birlik, beraberlik ve ortak hedeflere birlikte yürümeyi önemsediklerini ifade eden Başkan Mehmet Çahan ise, “Muğla’nın sorunlarının çözümü yolunda diğer dernekler ile birlikte hareket edeceğiz. Özellikle Üniversitemiz ile geçen dönem başlattığımız seminerlerimizi devam ettirerek, hem üyelerimize, hem de çalışanlarımıza eğitim alanında yardımcı olup, gerekli girişimleri yaparak eğitimlerinin gerçekleşmesini sağlayacağız. Bu hizmetleri gerçekleştirirken, geçmiş dönem yöneticilerimizin tecrübelerinden faydalanarak Muğla’mızda hizmeti ön planda tutacağız. Sahip olduğumuz görev ve sorumlulukların bilincinde olarak daha iyi bir Muğla için çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

MUGİAD Başkanı Mehmet Çahan ve yönetim kurulu üyeleri Vali Güvençer’le bir süre sohbet ettikten sonra Valilik makamından ayrıldılar.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.