Vali Esengül Civelek Sağlığına Kavuştu

Bu haber 29 Ekim 2018 - 1:25 'de eklendi ve 1.427 kez görüntülendi.
Hüseyin Kocabıyıkhuseyinkocabiyik@hamlegazetesi.com.tr
Gölge Adam

Hüseyin Kocabıyık

Sevgili okurlarım, öncelikle bugün 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı, Başkomutan Mustafa Kemal Atatürk’ün bizlere Cumhuriyeti hediye ettiği gün. Sizi unutmayacağız ve unutturmayacağız. Çünkü bugün yaşamımızı ve Türk ulusunun ayakta kalmasını sağladınız sevgili Atam.

Sevgili okurlarım, Muğla Valisi Esengül Civelek 15-20 gün önce İzmir’de başarılı bir ameliyat geçirdi. Diz kapaklarındaki ağrılarından dolayı bir hayli rahatsızdı ama şimdi Sayın Civelek ameliyat olduktan sonra bir hayli de istirahat etti ve sağlığına tekrar kavuştu. Bir an önce Muğla’ya gelip makamının başına geçmek istiyor. Çünkü Çarşamba günü almış olduğu raporu bitiyor. Muğlalı hemşerileri ile birlikte olmanın mutluluğunu yaşayacak. Vali Esengül Civelek ilimizde görev yapmış olduğu süre içinde yapmış olduğu başarılı çalışmalarla adınızı güzelliklerle andırıyorsunuz.

Sevgili okurlarım, Muğla Valisi bayan olmasına rağmen gecesini gündüzünü çalışarak Muğla insanının yanında olduğunu gösterdi. Vali Esengül Civelek Muğla’da niçin bu kadar seviliyor ve sayılıyor diye soracak olursanız onu da kısaca anlatayım, Sayın Civelek her şeyden önce saygın bir bayan kendisi. Vali olmasına rağmen yükseklenme kompleksi olan biri değil her kesimin derdine çare arayan saygın bir Vali’dir.

Sevgili okurlarım, Sayın Valimiz Civelek hanımefendi hasta yatağında bile her gün Muğla ve yöresinden bilgilenip Muğla sevdalılığını gösterdi. Sayın Civelek rahatsız olduğu sırada İzmir’de ameliyat olduğu günlerde sıkça kendisiyle telefon görüşmelerim oldu. Yapmış olduğu konuşmaları ile insanları etkileyebiliyordu. İşte bizim Valimiz Esengül Civelek böylesine değerli bir saygın vali. Biz Muğlalılar olarak sizi seviyor ve sayıyoruz Sayın Valim Esengül Civelek hanımefendi. Bu vesile ile de size acil şifalar diliyor Cumhuriyet Bayramı’da Cumhuriyet sevdalılarına kutlu olsun sevgili cız okurları.

NOT: Yeni çıkan Valiler Kararnamesinde Muğla Valimiz Esengül Civelek’in tekrar Muğla’da kalması sevinçle karşılandı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.