Vali Civelek’ten Muğlaspor’a ziyaret

Bu haber 30 Haziran 2018 - 0:10 'de eklendi ve 459 kez görüntülendi.

Muğla Valisi Esengül Civelek, Muğlaspor Kulübünü ziyaret ederek Kulüp Başkanı Erol Kapiz ve yönetim kuruluna başarılar diledi. Ziyaret sırasında konuşan Muğlaspor Kulübü Başkanı Erol Kapiz, Muğlaspor’a destekleri nedeniyle Vali Civelek’e yeşil beyazlı camia adına şükranlarını sundu.

Muhittin Direk

28 Mayıs’ta yapılan genel kurulda Kulüp Başkanlığına seçilen Erol Kapiz ve yönetim kuruluna hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor. Muğla Valisi Esengül Civelek’de Muğlaspor Kulübünü ziyaret ederek Başkan Kapiz ve yönetim kuruluna başarılar diledi.

Kulüp Başkanı Kapiz, yönetim kurulu üyeleri, antrenörler ve altyapı futbolcuları tarafından karşılanan Muğla Valisi Esengül Civelek, kulüp hakkında geniş bilgi aldı.

Vali Esengül Civelek’e Muğlaspor’a yapmış olduğu katkılar nedeniyle teşekkür eden Kulüp Başkanı Erol Kapiz, “Sayın Valimizin ziyaretleri bizleri çok mutlu etti. Sayın Valim, her konuda kulübümüzün en büyük destekçilerinden. Kendisine yeşil beyazlı camia adına şükranlarımı sunuyorum. Sayın Civelek, yasalar çerçevesinde kulübümüze maddi manevi her türlü desteği veriyor. Kulüp olarak yeni sezon hazırlıklarımız devam ediyor. Önümüzdeki sezon ilimizi yöneten değerli büyüklerimiz ve tüm camia tek yürek olursak başarıya daha rahat ulaşırız” dedi.

Muğlaspor’un ilimizin en büyük marka değerlerinden biri olduğuna dikkat çeken Muğla Valisi Esengül Civelek, “Yasalar çerçevesinde Muğlaspor’a destek veriyoruz, vermeye de devam edeceğiz. Bugünde yeni seçilen başkan ve yönetim kuruluna başarılar dilemek için kulübü ziyaret ediyorum. Muğlaspor ve diğer Muğla takımlarımız liglerde başarılı sonuçlar aldığında hep birlikte seviniyor ve gururlanıyoruz. Muğlaspor altyapısında yüzlerce gencin spor yapması da kulübün Muğla yaşamına ne denli olumlu katkı verdiğini gösteriyor. Spor yapmak gençleri kötü alışkanlıklardan uzaklaştırır. Bütün gençleri spor yapmaya davet ediyorum” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.