Vali Civelek, Zeytinköy Mahallesi’nde İncelemelerde Bulundu « Hamle Gazetesi

Vali Civelek, Zeytinköy Mahallesi’nde İncelemelerde Bulundu

Bu haber 05 Aralık 2017 - 1:16 'de eklendi ve 726 kez görüntülendi.

Muğla Valisi Esengül Civelek,  Zeytinköy Mahallesi’nde 6 Eylül’de çıkan orman yangının ardından bölgede yürütülen çalışmaları inceledi.

Haber Merkezi

Muğla Valisi Esengül Civelek,  Zeytinköy Mahallesi’nde 6 Eylül’de çıkan orman yangının ardından bölgede yürütülen çalışmaları inceledi. Vali Civelek’e, Muğla Milletvekili Nihat Öztürk, Vali Yardımcısı Fethi Özdemir, Menteşe Kaymakamı Caner Yıldız, Muğla Ticaret Odası Başkanı Bülent Karakuş ve ilgili kurum müdürleri eşlik etti.

Köy kahvesinde vatandaşlarla bir araya gelen Vali Esengül Civelek, yangının ardından devam eden çalışmaları anlattı. Vatandaşların taleplerini dinledi.

Yangının ardından devletin tüm imkânlarını seferber ettiğini belirten Vali Civelek, vatandaşların yanan evlerine yeniden kavuşması için kurumların yoğun bir çalışma sürdürdüğünü aktardı.

Kış şartlarının yaşanmaya başlaması nedeniyle vatandaşlarımızın konteynerdeki yaşamlarının olumsuz etkilenmemesi amacıyla gereken tüm arkadaş kadıköy önlemlerin alındığı belirten Vali Civelek, “Vatandaşlarımızla bir araya gelip varsa sorunları dinlemek istedim. Devletimizin yapabileceği ne varsa bu süreçte de yapmaya hazır olduğumuzu belirtmek için buradayız” dedi.

Vatandaşlarımız ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek, Devletin tüm kurumlarıyla vatandaşların yanında olduğunu, bir an önce evlerine kavuşmak istediklerini belirttiler.

Vali Civelek daha sonra AFAD ekipleri tarafından kurulan konteynerlerde yaşayan vatandaşları ziyaret etti.

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.