Vali Civelek muhtarlarla bir araya geldi « Hamle Gazetesi

Vali Civelek muhtarlarla bir araya geldi

Bu haber 27 Ocak 2018 - 0:12 'de eklendi ve 683 kez görüntülendi.

Muğla Valisi Esengül Civelek, ‘Muhtarlarla Buluşma Toplantıları’ kapsamında Marmaris ilçesindeki muhtarlarla bir araya geldi.

Haber Merkezi

Muğla Valisi Esengül Civelek, ‘Muhtarlarla Buluşma Toplantıları’ kapsamında Marmaris ilçesindeki muhtarlarla bir araya geldi.

Marmaris Öğretmenevi çok amaçlı salonunda yapılan toplantıya Vali Esengül civelek, Marmaris Kaymakamı Celalettin Yüksel, Marmaris Belediye Başkan Yardımcısı Dursun Kaplan, İl ve İlçe Protokolü ile muhtarlar katıldı.

Toplantı açılışında yaptığı konuşmada insanı yaşat ki devlet yaşasın felsefesi ile vatandaş odaklı hizmetlerimizi hızlı, etkin, kaliteli ve verimli bir şekilde sunabilmek için çalışıldığını vurgulayan Vali Civelek “Bugün burada bir arada olmamızın nedeni, vatandaşlarımıza daha iyi hizmet sunabilme sürecinde, yaşadığımız sorunlarımız var mıdır? Muhtarlarımızın ihtiyaçları nelerdir bunları değerlendirmek için bir aradayız” diye konuştu.

Kamu kurumlarının ilçede gerçekleştirdiği projeler ile ilgili Vali Civelek ve muhtarlara birifing’in verildiği toplantıda muhtarlar dilek sorun ve taleplerini ilk ağızdan iletme fırsatı buldu.

Dile getirilen sorunların ve taleplerin süratle çözüme kavuşturulacağını belirten Vali Civelek, katılımlarından dolayı muhtarlara teşekkür etti.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.