Vali Civelek, “Muğla, huzurlu ve güvenli bir kent”

Bu haber 21 Kasım 2017 - 1:47 'de eklendi ve 414 kez görüntülendi.

Muğla İl Spor Güvenliği Toplantısı, Muğla Valisi Esengül Civelek başkanlığında Valilik 75. Yıl Toplantı Salonunda gerçekleştirildi.

Haber Merkezi

Muğla İl Spor Güvenliği Toplantısı, Muğla Valisi Esengül Civelek başkanlığında Valilik 75. Yıl Toplantı Salonunda gerçekleştirildi. Toplantıya, Vali Yardımcısı Fethi Özdemir, İl Emniyet Müdürü Hakan Çetinkaya, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Coşkun Sel ve  ilgili kurum müdürleri katıldı.

Toplantıda, sportif etkinliklerde alınacak güvenlik tedbirleri görüşüldü. Güvenlik tedbirleri hakkındaki görüş ve öneriler ele alındı.

Toplantıda yaptığı konuşmada Muğla’nın huzurlu, güvenli, sosyo ekonomik düzeyi ve eğitim seviyesi yüksek bir kent olduğunun altını çizen Vali Civelek, “ Spor müsabakaları dostluk, kardeşlik, arkadaşlık, centilmenlik, birlik ve beraberliği gösteren en güzel organizasyonlardır. İlimizde düzenlenen spor organizasyonlarında da sporun bu özelliklerini hep birlikte yaşıyoruz. Ulusal ve uluslararası pek çok müsabakaya ev sahipliği yaptığımız ilimizde, sporun kardeşlik ruhunu her zaman hissediyoruz” diye konuştu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.