Vali Civelek Datça’da muhtarlarla bir araya geldi

Bu haber 29 Kasım 2018 - 22:13 'de eklendi ve 456 kez görüntülendi.

Bir dizi toplantılara katılmak üzere Datça ilçesine giden Muğla Valisi Esengül Civelek, ilk önce geçtiğimiz aylarda Datça Kaymakamı olarak atanarak göreve başlayan Mesut Çoban’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Nazife Taşdelen

Vali Civelek, 1 Eylül 2018 tarihinde yayımlanan kararnameyle Datça Kaymakamlığına atanan Kaymakam Mesut Çoban’a yeni görevinde başarılar diledi.

Kaymakam Çoban, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Vali Civelek’e teşekkürlerini iletti.

Vali Civelek kaymakamlık ziyaretinin ardından Datça ilçesine bağlı 12 mahallenin muhtarlarıyla düzenlenen toplantıda bir araya geldi.

Toplantıya Vali Civelek’in yanı sıra; Datça Kaymakamı Mesut Çoban, Datça Belediye Başkanı Abdullah Gürsel Uçar, il ve ilçe kurum amirleri katıldı.

İçişleri Bakanlığının talimatları doğrultusunda vatandaşlara kaliteli, verimli ve hızlı kamu hizmeti sunma sorumluluğu kapsamında muhtarlarla düzenli olarak toplantılar gerçekleştirdiklerini belirten Vali Civelek, muhtarlar tarafından dile getirilen öneri, talep ve ihtiyaçlarının yerinde tespit edilip değerlendirilerek, İçişleri Bakanlığına iletileceğini ifade etti.

Toplantıda muhtarlar mahalleleriyle ilgili talep ve ihtiyaçlarını Vali Civelek’e aktardılar.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.