Vali Çiçek’ten Jandarma Komutanlığına ziyaret

Bu haber 21 Aralık 2016 - 0:07 'de eklendi ve 310 kez görüntülendi.

vali-cicekten-jandarma-komutanligina-ziyaret-3Muğla Valisi Amir Çiçek, Kayseri 1’inci Komando Tugay Komutanlığı emrinde görevli er ve erbaşlara yönelik gerçekleştirilen menfur terör saldırısı nedeniyle, İl Emniyet Müdürü Hakan Çetinkaya ile birlikte İl Jandarma Komutanlığını ziyaret ederek başsağlığı diledi.

 

Muğla Valisi Amir Çiçek, Kayseri 1’inci Komando Tugay Komutanlığı emrinde görevli er ve erbaşlara yönelik gerçekleştirilen menfur terör saldırısı nedeniyle, İl Emniyet Müdürü Hakan Çetinkaya ile birlikte İl Jandarma Komutanlığını ziyaret ederek başsağlığı diledi.

İl Jandarma Komutanlığı girişinde Albay Yavuz Özfidan tarafından karşılanan Vali Amir Çiçek, daha sonra jandarma personeliyle bir araya gelerek taziyelerini iletti.

Burada yaptığı konuşmada menfur terör saldırısını lanetleyen Vali Çiçek, “Erbaş ve erlerimiz aileleri tarafından bizlere tevdi edilen emanetlerdir. Bu emanetlere vaki olabilecek her türlü saldırının karşısındayız. İçinde bulunduğumuz gün birlik ve beraberlik günüdür. Bu birlik ve beraberlik sayesinde hainlere karşı gereken cevap verilecektir. Kalpleri vatan ve bayrak aşkı ile çarpan güvenlik güçlerimiz kendi bölgelerinde çok olumlu hizmetlere imza atmaktadır” dedi.

Emniyet Müdürü Hakan Çetinkaya ’da terör saldırısı nedeniyle şehit olan TSK mensupları için başsağlığı dileklerini ifade ederek Jandarma ve Polis olarak bir bütünün parçaları olduklarını tasada ve kıvançta daima birbirlerini destekleyeceklerini belirtti. Konuşmaların ardından Kuran-ı Kerim tilaveti ve şehitlerimiz için dua edildi. (İHA)

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.