Vali Çiçek’ten çocuk evlerine ziyaret « Hamle Gazetesi

Vali Çiçek’ten çocuk evlerine ziyaret

Bu haber 16 Ekim 2014 - 4:09 'de eklendi ve 741 kez görüntülendi.

valicocukMuğla Valisi Amir Çiçek ve eşi Hülya Çiçek Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü’ne bağlı Çocuk Evlerinde kalmakta olan çocukları ziyaret etti.
Haber Merkezi
Muğla Valisi Amir Çiçek ve eşi Hülya Çiçek Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü’ne bağlı Çocuk Evlerinde kalmakta olan çocukları ziyaret etti.
Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdür Yardımcısı Mehmet Ali Kariptaş’ın da eşlik ettiği ziyarette Vali Çiçek ve eşi çocuklarla sohbet ederek, çocuklara armağan verdi.
Çocukları kaldıkları evlerde sık sık ziyaret edeceklerini belirten Vali Çiçek, “Muğla’da Çocuk yuvasının kapatılarak tüm çocukların çocuk evlerine alınmasının evlatlarımıza ne kadar olumlu yansıdığını görmenin mutluluğunu yaşadık. Çocuklarımız burada hayata sıcak ev ortamında hazırlanıyorlar. Her şeyden önce çocuklarımızın evleri, komşuları, sokakları, mahalleleri var. Çok çocuklu aileler olarak aynı evde kaldıkları diğer çocuklarla kardeş gibi büyüyorlar. Burada görüyorum ki komşuluk ilişkileri olsun mahalle ilişkileri olsun oldukça samimi. Bu samimiyet de çocuklarımızın mutluluğuna vesile oluyor. Mutluluklarını ve memnuniyetlerini gözlerinden çok rahat okuyabiliyoruz. Çocuklar bizim kalbimiz. Bu çocukların her şeyi; annesi, babası, ağabeyi, kardeşleri biziz. Çocuklarımızın yetiştirilmesinde emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” diye konuştu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.