Vali Çiçek’den Bodrum’a ziyaret

Bu haber 09 Ekim 2014 - 11:27 'de eklendi ve 578 kez görüntülendi.

Vali Çiçek’den Bodrum’a ziyaret

Vali Çiçek’den Bodrum’a ziyaret

Muğla Valisi Amir Çiçek, görevine başlar başlamaz en kısa zamanda Muğla’yı ve ilçelerini daha yakından tanımak, vatandaşların huzurunu en üst düzeyde sağlamak için ziyaretlerine başladı.

Haber Merkezi

Muğla Valisi Amir Çiçek, görevine başlar başlamaz en kısa zamanda Muğla’yı ve ilçelerini daha yakından tanımak, vatandaşların huzurunu en üst düzeyde sağlamak için ziyaretlerine başladı. Bu kapsamda ilk olarak Bodrum’daki bazı kamu kurum ve kuruluşlarını ziyaret eden Vali Çiçek, ilçenin genel durumu ile ilgili bilgi aldı.

Çeşitli ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere Bodrum’a giden Vali Çiçek’i, Bodrum Kaymakamı Dr. Mehmet Gödekmerdan, Bodrum İlçe Jandarma Komutanı Yarbay Hakan Demirörs, İlçe Emniyet Müdürü Can Candaş karşıladı.

Ziyaret esnasında Vali Çiçek, Bodrum Kaymakamı Dr. Mehmet Gödekmerdan’dan Bodrum’un idari, ekonomik, kültürel ve sosyal yapısı, turizmi, sağlık durumu, alt yapı ile ilgili çalışmaları, güvenlik ve asayiş durumu hakkında brifing aldı.

Vali Çiçek, Bodrum Kaymakamı Dr. Mehmet Gödekmerdan, Bodrum İlçe Jandarma Komutanı Yarbay Hakan Demirörs, İlçe Emniyet Müdürü Can Candaş ile birlikte Yalıkavak Polis Karakolunu ziyaret ederek ilçe genelinde asayişin sağlanması için neler yapılacağı hakkında görüş alışverişinde bulundu.

Bodrum ziyareti kapsamında Vali Çiçek, Güvercinlik, Gümbet, Ortakent, Turgutreis, Gümüşlük, Yalıkavak, Gündoğan mahallelerinde ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.