Vali Çiçek, “Şehit aileleri ve gazilerimiz bizim için çok değerli”

Bu haber 15 Mart 2016 - 0:30 'de eklendi ve 561 kez görüntülendi.

magazin (4)Muğla Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Mehmet Akkuş, yeni yönetim kurulu üyeleri Muğla Valisi Amir Çiçek’i makamında ziyaret etti.

Haber Merkezi

Ziyarette Muğla Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği 27 Şubat tarihinde yapılan 4. Olağan Genel Kurul Toplantısı’nda görevine devam eden Başkan Şehit Babası Mehmet Akkuş ve Yönetim Kurulu Üyeleri Başkan Yardımcısı Şehit Babası Kazım Alsan, Muhasip Üye Malul Gazi Metin Gülay, Sekreter Muharip Gazi Süleyman Taşkın ve Yönetim Kurulu Üyesi Şehit Kardeşi Atiye Durmaz yer aldı.

Ziyarette yaptığı konuşmada yeni yönetim kurulunu tebrik eden Vali Çiçek, “Şehit ailelerimiz ve gazilerimiz bizim için çok değerli. Dernek olarak, onların yanında olmanız, dayanışma ve birlik içerisinde çalışmalarınızı yürütmeniz bizi mutlu ediyor. Sivil toplum kuruluşu olarak yaptığınız çalışmalar için teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Muğla Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Mehmet Akkuş ise, şehit aileleri ve gazilerin her zaman yanında olduğu, onların sorunlarını gidermek için çaba sarf etti için Vali Çiçek’e teşekkür etti.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.