Vali Çiçek şehit aileleri ile bir araya geldi

Bu haber 29 Eylül 2015 - 22:41 'de eklendi ve 558 kez görüntülendi.

valiiiiiiMuğla Valisi Amir Çiçek, Garnizon ve İl Jandarma Komutanı Kd.Albay Yavuz Özfidan, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mansur Harmandar, İl Emniyet Müdürü Hakan Çetinkaya, Seydikemer Kaymakamı Muammer Köken ve protokol üyeleri ile birlikte 17 Ağustos 2004 tarihinde İzmir ilinde şehit olan Polis Memuru Özkan Dönmez’in ailesini ziyaret etti.

İlkay Yıldız

Muğla Valisi Amir Çiçek, Garnizon ve İl Jandarma Komutanı Kd.Albay Yavuz Özfidan, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mansur Harmandar, İl Emniyet Müdürü Hakan Çetinkaya, Seydikemer Kaymakamı Muammer Köken ve protokol üyeleri ile birlikte 17 Ağustos 2004 tarihinde İzmir ilinde şehit olan Polis Memuru Özkan Dönmez’in ailesini ziyaret etti.

Ziyaretin Ardından Hakkari Dağlıca’da geçtiğimiz haftalarda Şehit olan Söz. Er. Adnan Ergen’in Seydikemer İlçesi Eşen Mahallesinde bulunan ailesini ziyaret eden Vali Çiçek ve beraberindeki heyet burada şehidin annesi, babası ve kardeşleri ile görüştü.

Burada konuşan Vali Çiçek, “Şehitlerimizin bize bıraktığı bu vatanı, bayrağı, birliği, dirliği özellikle de cumhuriyetimizin değerlerini koruyarak şehitlerimize karşı görevimizi yerine getiriyoruz. Sizler bize şehitlerimizin emanetisiniz. Bu emaneti en iyi şekilde korumak bizim en önemli görevimiz. Sizler bizim her zaman gönlümüzdesiniz. Sizin üzüntünüz bizim üzüntümüz, sevinciniz bizim sevincimizdir” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.