Vali Çiçek öğrencileri yalnız bırakmadı

Bu haber 07 Haziran 2016 - 1:28 'de eklendi ve 502 kez görüntülendi.

Vali Çiçek öğrencileri yalnız bırakmadı (4)Muğla Valisi Amir Çiçek, Türdü 100. Yıl Ortaokulu öğrencileri tarafından Gazi Mustafa Kemal Atatürk Kültür Merkezi’nde düzenlenen “Film Tadında Şiirler ve Şarkılar2” etkinliğine katıldı.

Haber Merkezi

Muğla Valisi Amir Çiçek, Türdü 100. Yıl Ortaokulu öğrencileri tarafından Gazi Mustafa Kemal Atatürk Kültür Merkezi’nde düzenlenen “Film Tadında Şiirler ve Şarkılar2” etkinliğine katıldı.

Etkinliğe Vali amir Çiçek ve eşi Hülya Çiçek’in yanı sıra, Vali Yardımcısı Kamil Köten ve eşi, İl Milli Eğitim Müdürü Celalettin Ekinci, Menteşe İlçe Milli Eğitim Müdürü Seydi Ahmet Üğe ile çok sayıda vatandaş katıldı. Unutulmaz Türk filmlerinin bazı sahnelerinden kesitlerinden sunulduğu gecede, öğrencilerin şiir dinletileri izleyicilerden tam not aldı.

Öğrencilerin orkestra eşliğinde birbirinden güzel şiirleri seslendirdiği geceye, Türkçe Öğretmeni Senem Yıldızhan’ın seslendirdiği eserler de renk kattı.

Vali Amir Çiçek büyük bir beğeniyle izlenen etkinliğin hazırlanmasında emeği olan Türkçe Öğretmeni Senem Yıldızhan’a teşekkür plaketi ve etkinlikte görev alan öğrencilere karanfil takdim etti.

 

 

 

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.