Vali Çağrı Merkezi’nde incelemelerde bulundu

Bu haber 21 Ocak 2015 - 0:17 'de eklendi ve 665 kez görüntülendi.

valicagriiiMuğla Valisi Amir Çiçek, 06.12.2012 tarihli Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe giren 6360 Sayılı Kanun gereğince, İl Özel İdaresinin kapanmasının ardından kurulan Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı’nda incelemelerde bulundu.
Haber Merkezi
Muğla Valisi Amir Çiçek, 06.12.2012 tarihli Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe giren 6360 Sayılı Kanun gereğince, İl Özel İdaresinin kapanmasının ardından kurulan Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı’nda incelemelerde bulundu.
Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı Müdürü Hasan Cahit Tüfekçi ve birim amirleri tarafından karşılanan Vali Çiçek’e, Vali Yardımcısı Fatih Ürkmezer eşlik etti.
Yapım çalışması devam eden 112 Acil Çağrı Merkezini yerinde inceleyen Vali Çiçek, burada kullanılacak sistem altyapısı hakkında yetkililerden bilgi aldı.
Vali Çiçek daha sonra, YİKOB tarafından yürütülen yatırımlar ve restorasyonlar ile ilgili yapılan çalışmaları yerinde inceledi.
Şahidi ve Şeyh Camii Restorasyonları ile yakından ilgilenen Vali Çiçek, restorasyonların zamanında bitirilmesi için yetkililere talimat verdi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.